Już dzisiaj startujemy!

Już dzisiaj startujemy!

Opublikowano: 24.02.2026 13:30

Już dzisiaj od godziny 18:30 zapraszamy do hali przy ul. Północnej 36 w Łodzi. Jedna z największych lig sportowych w kraju zainauguruje kolejny sezon, w którym już teraz wiele się dzieje. W wyniku reformy systemu rozgrywek drużyny w czterech ligach w fazie zasadniczej będą rywalizowały systemem każdy z każdym. Później obejrzymy półfinały i walkę o mistrzostwo danej ligi. System ten sprawdził się doskonale w Superlidze, dlatego teraz został wprowadzony również w pozostałych klasach rozgrywkowych.

Kolejną zmianą jest nowa odsłona strony internetowej cnba.pl. Łatwo można na niej odnaleźć statystyki czy też najważniejsze informacje związane z ligą.

W pierwszym tygodniu zawodnicy otrzymają pamiątkowe, spersonalizowane gadżety. W piątek natomiast po zakończeniu pierwszej kolejki, odbędzie się Mecz Gwiazd pomiędzy najlepszymi graczami ekip z Łodzi oraz Kielc.

Warto także wspomnieć, że organizatorzy wprowadzili nowe, cotygodniowe wyróżnienie. Prócz znanych nagród dla MVP Tygodnia oraz Bohatera Tygodnia, w tej edycji zostanie nagrodzony również najlepszy gracz +40. To oczywiście najważniejsze ciekawostki i zmiany. W końcu w tym roku CNBA obchodzi okrągłe trzydzieste urodziny, dlatego kolejnych niespodzianek z pewnością nie zabraknie.

Mecze rozgrywane są od wtorku do czwartku w godzinach 18:30 – 22 dwóch lub trzech sektorach jednocześnie. Wstęp wolny.

Organizator: CNBA

Partnerzy: Urząd Miasta Łodzi, Kino Helios Sukcesja, agencja reklamowa Zet Kreska, labotiga.pl – księgarnia internetowa, Break.Expert, restauracja ROMA, KS Społem Łódź, Uffo.pl. Pracownia Kot, BarberJush.