Będzie Dobrze
I Liga
6
Mecze
0
Wygrane
6
Przegrane
0,0%
Procent wygranych
Skład
| Nr | Zawodnik | Wzrost | Pozycja |
|---|---|---|---|
| 1 | Kamil Góralski | - | - |
| 10 | Mariusz Igielski | - | - |
| 13 | Tomasz Ciejka | - | - |
| 18 | Szczepan Bajak | - | - |
| 2 | Kacper Bartyzel | - | - |
| 5 | Maciej Smolarz | - | - |
| 7 | Maksymilian Spertusiak | - | - |
| 77 | Radosław Wąchała | - | - |
| 8 | Mateusz Szewc | - | - |
| 34 | Jan Karpiński | 190 cm | - |
| 29 | Piotr Janiec | - | - |
Ostatnie mecze
Statystyki zawodników (średnie z ostatniego sezonu)
| Nr | Zawodnik | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | Jan Karpiński | 10 | 33 | 2/7 | 28,6 | 1/3,8 | 26,3 | 3/10,8 | 27,8 | 3/3,8 | 78,9 | 9,2 | 2 | 11,2 | 0,8 | 1,2 | 2,5 | 1,2 | 2 | 0,8 | -8,5 | 13,5 |
| 7 | Maksymilian Spertusiak | 15 | 36 | 5,4/13,8 | 39,1 | 0,2/1,2 | 16,7 | 5,6/15 | 37,3 | 3,6/7,4 | 48,6 | 4 | 5,2 | 9,2 | 2,6 | 2 | 4,4 | 1,8 | 3,2 | 0 | -14,8 | 12,2 |
| 2 | Kacper Bartyzel | 13 | 34 | 1/4 | 25 | 3/6 | 50 | 4/10 | 40 | 2/2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 | 4 | 2 | -9 | 12 |
| 10 | Mariusz Igielski | 14 | 35 | 4/10 | 40 | 2/6 | 33,3 | 6/16 | 37,5 | 0/0,5 | 0 | 4,5 | 1 | 5,5 | 2,5 | 1,5 | 1 | 2,5 | 2,5 | 0 | -10 | 11,5 |
| 8 | Mateusz Szewc | 17 | 29 | 4/8,5 | 47,1 | 3/6,5 | 46,2 | 7/15 | 46,7 | 0/0,5 | 0 | 1 | 1,5 | 2,5 | 1,5 | 2,5 | 0 | 0,5 | 2 | 0,5 | -13,5 | 11,5 |
| 13 | Tomasz Ciejka | 17 | 36 | 8/14,5 | 55,2 | 0/1 | 0 | 8/15,5 | 51,6 | 1/3 | 33,3 | 2,5 | 0,5 | 3 | 1 | 0,5 | 2,5 | 1,5 | 1,5 | 0 | -17 | 11,5 |
| 0 | Piotr Janiec | 4 | 25 | 2/2 | 100 | 0/0 | 0 | 2/2 | 100 | 0/0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | -5 | 7 |
| 77 | Radosław Wąchała | 4,8 | 30 | 2,2/4,4 | 50 | 0/1,2 | 0 | 2,2/5,6 | 39,3 | 0,4/1,4 | 28,6 | 2,8 | 1,6 | 4,4 | 3,4 | 1 | 1,2 | 0,6 | 4 | 0 | -9,4 | 4,8 |
| 18 | Szczepan Bajak | 3,2 | 30 | 0,7/3,5 | 20 | 0,5/1,8 | 27,8 | 1,2/5,3 | 22,6 | 0,3/0,7 | 42,9 | 4 | 0,7 | 4,7 | 0,7 | 1,3 | 0,7 | 0,2 | 1,5 | 0,2 | -16,2 | 2,8 |
| 1 | Kamil Góralski | 2,4 | 28 | 0/0,8 | 0 | 0,8/5 | 16 | 0,8/5,8 | 13,8 | 0/0,4 | 0 | 2,6 | 0,2 | 2,8 | 1,2 | 2 | 0,2 | 2 | 2,4 | 0,2 | -15,6 | 0,8 |
| 5 | Maciej Smolarz | 1,4 | 28 | 0,6/3,2 | 18,7 | 0/0 | 0 | 0,6/3,2 | 18,7 | 0,2/0,4 | 50 | 1,8 | 1 | 2,8 | 0,8 | 1,4 | 0,4 | 0,8 | 2,6 | 0 | -9 | 0,4 |