Łódź Bulls
II liga
9
Mecze
4
Wygrane
5
Przegrane
44,4%
Procent wygranych
Skład
| Nr | Zawodnik | Wzrost | Pozycja |
|---|---|---|---|
| 1 | Serkan Uslu | - | - |
| 10 | Cengizhan Kaynak | - | - |
| 13 | Tomasz Wajszczyk | - | - |
| 77 | Aziz Yavuz | - | - |
| 8 | Halil Beyazsacli | - | - |
| - | Emre Ozer | - | - |
| - | Sumer Ates | - | - |
| 9 | Jakub Chlosta | - | - |
| 3 | Timothy Walczyk | - | - |
Ostatnie mecze
Statystyki zawodników (średnie z ostatniego sezonu)
| Nr | Zawodnik | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Serkan Uslu | 12,6 | 39 | 4,6/13,8 | 33,3 | 0,1/0,5 | 20 | 4,7/14,3 | 32,9 | 3/5,8 | 51,7 | 9,4 | 5,4 | 14,8 | 2,9 | 1,8 | 4 | 1,1 | 2,4 | 2,4 | -2,2 | 19,1 |
| 10 | Cengizhan Kaynak | 6,1 | 34 | 2,6/5,9 | 44,1 | 0/0,7 | 0 | 2,6/6,6 | 39,4 | 1/2,8 | 35,7 | 4,6 | 2,1 | 6,7 | 2,6 | 2,4 | 2 | 2,1 | 2,4 | 0 | -3,7 | 9,2 |
| 0 | Timothy Walczyk | 10,9 | 36 | 3,3/9,8 | 33,7 | 1,1/4,6 | 23,9 | 4,4/14,4 | 30,6 | 0,9/1,7 | 52,9 | 4,7 | 1,3 | 6 | 1,2 | 0,9 | 1 | 1,1 | 1,9 | 0,2 | -5,7 | 6,9 |
| 13 | Tomasz Wajszczyk | 3,4 | 27 | 1,6/3,9 | 41 | 0/0,1 | 0 | 1,6/4 | 40 | 0,1/0,4 | 25 | 2,4 | 0,6 | 3 | 0,6 | 1 | 0,5 | 0,2 | 0,8 | 0,1 | -10,1 | 4 |
| 0 | Emre Ozer | 1,4 | 23 | 0,6/2,9 | 20,7 | 0/0,4 | 0 | 0,6/3,3 | 18,2 | 0,1/0,5 | 20 | 2,5 | 1 | 3,5 | 1 | 1,8 | 0,5 | 1,1 | 1,5 | 0,1 | -2,1 | 2,6 |
| 0 | Jakub Chlosta | 1,7 | 26 | 0,7/3,5 | 20 | 0/1,3 | 0 | 0,7/4,8 | 14,6 | 0,3/0,7 | 42,9 | 3,7 | 1,2 | 4,9 | 1 | 1 | 0,5 | 1,2 | 1,8 | 0,2 | -3,8 | 2,5 |
| 8 | Halil Beyazsacli | 13,1 | 37 | 4,1/12,6 | 32,5 | 1,1/7,9 | 13,9 | 5,2/20,5 | 25,4 | 1,4/5,3 | 26,4 | 3,9 | 2,3 | 6,2 | 2,4 | 2,4 | 3,9 | 1,3 | 2,7 | 0,1 | -1,7 | 1,4 |
| 0 | Sumer Ates | 1 | 16 | 0/4 | 0 | 0/1 | 0 | 0/5 | 0 | 1/2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | -10 | -2 |