Statystyki:
42
Mecze
175
Punkty
289
Zbiórki
26
Asysty
40
Przechwyty
27
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | KBKB 38:20 Różowe Pantery | 32 | 1 | 6 | 2 |
| 22.04.2026 | Różowe Pantery 55:23 AK TiS | 26 | 10 | 12 | 4 |
| 08.04.2026 | AK TiS Junior Girls 26:96 Różowe Pantery | 21 | 18 | 18 | 1 |
| 17.03.2026 | Rangers 50:34 Różowe Pantery | 17 | 4 | 6 | 0 |
| 10.03.2026 | Różowe Pantery 33:42 Potęga i Sława | 23 | 4 | 8 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIV edycja | 7 | 7,3 | 24 | 3,6/8,1 | 43,9 | 0/0,1 | 0 | 3,6/8,3 | 43,1 | 0,1/0,6 | 25 | 5,9 | 3,4 | 9,3 | 1 | 1 | 0,7 | 0,9 | 1,1 | 1,3 | +7,6 | 13,4 |
| LI edycja | 10 | 5,5 | 25 | 2,5/7,1 | 35,2 | 0/0 | 0 | 2,5/7,1 | 35,2 | 0,5/1,7 | 29,4 | 4,6 | 4,6 | 9,2 | 0,6 | 1,3 | 1,3 | 1,5 | 2,3 | 1,2 | +2,5 | 9,9 |
| L edycja | 8 | 2,8 | 27 | 1,4/4 | 34,4 | 0/0 | 0 | 1,4/4 | 34,4 | 0/0,5 | 0 | 3,4 | 2,1 | 5,5 | 0,4 | 2,1 | 0,6 | 1,1 | 1,6 | 0,5 | -7,5 | 5,5 |
| XLIX edycja | 9 | 2,4 | 23 | 1/3,3 | 30 | 0/0 | 0 | 1/3,3 | 30 | 0,4/1,2 | 36,4 | 3 | 2 | 5 | 0,6 | 1,8 | 1 | 0,7 | 1,6 | 0,2 | -4,7 | 4,2 |
| XLVIII edycja | 8 | 3,1 | 27 | 1,5/3,5 | 42,9 | 0/0,1 | 0 | 1,5/3,6 | 41,4 | 0,1/0,1 | 100 | 3,1 | 2,3 | 5,4 | 0,6 | 1,3 | 0,8 | 0,5 | 0,8 | 0 | -7,4 | 6,8 |
| Łącznie | 42 | 4,2 | 25 | 2,0/5,2 | 37,6 | 0/0,0 | 0 | 2,0/5,2 | 37,3 | 0,3/0,9 | 29,7 | 4,0 | 2,9 | 6,9 | 0,6 | 1,5 | 0,9 | 1,0 | 1,5 | 0,6 | -2,0 | 7,8 |