Statystyki:
51
Mecze
507
Punkty
243
Zbiórki
90
Asysty
94
Przechwyty
2
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | King-Broker 53:61 Starciaki | 28 | 4 | 4 | 1 |
| 21.10.2026 | Starciaki 52:50 Będzie Dobrze | 40 | 8 | 6 | 1 |
| 15.10.2026 | YBP Łódź 44:60 Starciaki | 40 | 19 | 11 | 4 |
| 08.10.2026 | Starciaki 51:62 Zimna Zalewajka | 33 | 16 | 3 | 4 |
| 19.05.2026 | Cermont Inwestycje 56:47 Starciaki | 24 | 0 | 3 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 4 | 11,8 | 35 | 2,5/7 | 35,7 | 1,5/5,5 | 27,3 | 4/12,5 | 32 | 2,3/2,8 | 81,8 | 4,8 | 1,3 | 6 | 2,5 | 3 | 2,8 | 1 | 4 | 0 | +4,3 | 8,3 |
| LIV edycja | 11 | 8,3 | 28 | 2,5/6,7 | 36,5 | 0,6/4 | 15,9 | 3,1/10,7 | 28,8 | 1,5/1,8 | 80 | 2,1 | 2,1 | 4,2 | 1,4 | 1,6 | 1,5 | 0,9 | 2,8 | 0 | +3,6 | 3,9 |
| LII edycja | 11 | 12,5 | 30 | 2,6/6,5 | 40,3 | 2,2/5,5 | 39,3 | 4,8/12,1 | 39,8 | 0,6/0,8 | 77,8 | 4,2 | 1,5 | 5,6 | 2,2 | 1,9 | 1,2 | 1,6 | 1,7 | 0 | +9,4 | 12,7 |
| LI edycja | 10 | 7 | 27 | 2,2/5,7 | 38,6 | 0,7/2 | 35 | 2,9/7,7 | 37,7 | 0,5/1 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1,3 | 1,9 | 1,3 | 1,7 | 2,5 | 0 | +10,7 | 5,2 |
| L edycja | 5 | 14,4 | 27 | 4,8/8,4 | 57,1 | 1,4/4,2 | 33,3 | 6,2/12,6 | 49,2 | 0,6/1,2 | 50 | 3,4 | 0,6 | 4 | 0,6 | 0,8 | 1,6 | 2 | 2,2 | 0 | +14 | 11,8 |
| XLIX edycja | 10 | 9 | 33 | 3,2/8,3 | 38,6 | 0,5/3,9 | 12,8 | 3,7/12,2 | 30,3 | 1,1/2,5 | 44 | 4,6 | 1,5 | 6,1 | 2,5 | 1,6 | 3 | 3,5 | 3,7 | 0,2 | +1,6 | 7,7 |
| Łącznie | 51 | 9,9 | 30 | 2,8/7,0 | 40,4 | 1,1/4,1 | 27,1 | 3,9/11,0 | 35,5 | 1/1,6 | 63 | 3,4 | 1,4 | 4,8 | 1,8 | 1,8 | 1,8 | 1,8 | 2,7 | 0,0 | +6,9 | 7,9 |