Statystyki:
27
Mecze
74
Punkty
64
Zbiórki
46
Asysty
26
Przechwyty
0
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | AirBallers II 37:24 TT PSC | 32 | 5 | 4 | 2 |
| 23.09.2026 | AirBallers 63:31 AirBallers II | 30 | 4 | 4 | 2 |
| 12.05.2026 | Potęga i Sława 33:39 AirBallers | 13 | 6 | 4 | 1 |
| 28.04.2026 | AirBallers 40:28 AirBallers II | 13 | 0 | 1 | 2 |
| 21.04.2026 | TT PSC 14:57 AirBallers | 17 | 0 | 5 | 4 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 2 | 4,5 | 31 | 1,5/6 | 25 | 0,5/6,5 | 7,7 | 2/12,5 | 16 | 0/0 | 0 | 1,5 | 2,5 | 4 | 2 | 0,5 | 2,5 | 2 | 4 | 0 | -6,5 | -2 |
| LIV edycja | 10 | 1,8 | 11 | 0,4/1,6 | 25 | 0,2/0,7 | 28,6 | 0,6/2,3 | 26,1 | 0,4/0,6 | 66,7 | 1,6 | 0,6 | 2,2 | 1,2 | 0,9 | 0,5 | 0,8 | 1 | 0 | +4,8 | 3,1 |
| LI edycja | 8 | 3,6 | 22 | 0,9/3,3 | 26,9 | 0,4/2,4 | 15,8 | 1,3/5,6 | 22,2 | 0,8/2,6 | 28,6 | 1,9 | 0,4 | 2,3 | 1,6 | 2,1 | 2,4 | 1,1 | 2,1 | 0 | -1,9 | 0,3 |
| L edycja | 7 | 2,6 | 21 | 0,4/3,7 | 11,5 | 0,6/2,6 | 22,2 | 1/6,3 | 15,9 | 0/0,6 | 0 | 1,1 | 1,1 | 2,3 | 2,4 | 1,9 | 0,7 | 0,7 | 2,3 | 0 | -3 | -0,1 |
| Łącznie | 27 | 2,7 | 18 | 0,6/3,0 | 21,3 | 0,4/2,1 | 17,5 | 1/5,1 | 19,7 | 0,4/1,1 | 32,3 | 1,6 | 0,8 | 2,4 | 1,7 | 1,5 | 1,3 | 1,0 | 1,9 | 0 | 0,0 | 1,0 |