Statystyki:
40
Mecze
116
Punkty
107
Zbiórki
17
Asysty
30
Przechwyty
6
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2026 | Starciaki 51:62 Zimna Zalewajka | 17 | 4 | 3 | 0 |
| 01.10.2026 | NKOTC 58:40 Starciaki | 39 | 6 | 6 | 2 |
| 19.05.2026 | Cermont Inwestycje 56:47 Starciaki | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 12.05.2026 | ALL4ONE 51:46 Starciaki | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 05.05.2026 | Starciaki 70:43 Mocni Razem | 13 | 0 | 0 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 2 | 5 | 28 | 2,5/6 | 41,7 | 0/2,5 | 0 | 2,5/8,5 | 29,4 | 0/0,5 | 0 | 3 | 1,5 | 4,5 | 1 | 0,5 | 1,5 | 2 | 1,5 | 0 | -12 | 4,5 |
| LIV edycja | 9 | 1,3 | 10 | 0,7/1,2 | 54,5 | 0/0,7 | 0 | 0,7/1,9 | 35,3 | 0/0,4 | 0 | 0,8 | 0,4 | 1,2 | 0,3 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 0,4 | 0 | +1,9 | 1 |
| LIII Edycja | 6 | 2,8 | 18 | 1,2/3,8 | 30,4 | 0,2/1 | 16,7 | 1,3/4,8 | 27,6 | 0/0 | 0 | 1,5 | 1,8 | 3,3 | 0,5 | 1,3 | 0 | 0,8 | 1,7 | 0 | -1,5 | 2,3 |
| LII edycja | 7 | 2,3 | 12 | 0,9/1,7 | 50 | 0,1/0,7 | 20 | 1/2,4 | 41,2 | 0,1/0,3 | 50 | 1,4 | 1 | 2,4 | 0,1 | 1,1 | 0,3 | 0,7 | 1,4 | 0,1 | +2,4 | 2,7 |
| LI edycja | 6 | 1,8 | 10 | 0,7/2 | 33,3 | 0,2/0,5 | 33,3 | 0,8/2,5 | 33,3 | 0/0,7 | 0 | 1,3 | 0,8 | 2,2 | 0,5 | 1,7 | 0,7 | 0,5 | 0,5 | 0 | +0,3 | 2,2 |
| L edycja | 7 | 4,1 | 20 | 1,7/4,4 | 38,7 | 0,1/1 | 14,3 | 1,9/5,4 | 34,2 | 0,3/1,3 | 22,2 | 2 | 1,1 | 3,1 | 0,1 | 2 | 1 | 1,6 | 0,3 | 0,3 | +5,7 | 4,4 |
| XLIX edycja | 3 | 7 | 25 | 2,7/6,7 | 40 | 0,3/1 | 33,3 | 3/7,7 | 39,1 | 0,7/0,7 | 100 | 3,7 | 1,3 | 5 | 1,3 | 2,7 | 1 | 0 | 0,7 | 1 | -3 | 9 |
| Łącznie | 40 | 2,9 | 15 | 1,2/3,0 | 39,7 | 0,1/0,9 | 14,3 | 1,3/3,9 | 34 | 0,1/0,6 | 22,7 | 1,6 | 1,1 | 2,7 | 0,4 | 1,3 | 0,5 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | +0,9 | 3,1 |