Statystyki:
55
Mecze
264
Punkty
181
Zbiórki
53
Asysty
34
Przechwyty
9
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Basket Squad II 44:52 Bloodiest | 28 | 4 | 1 | 2 |
| 20.10.2026 | Bloodiest 58:49 Roztentegowywacze | 17 | 6 | 2 | 2 |
| 06.10.2026 | Bloodiest 25:30 Wataha | 18 | 4 | 0 | 0 |
| 12.05.2026 | NKOTC 2 49:48 Bloodiest | 14 | 4 | 4 | 0 |
| 06.05.2026 | 70s 45:56 Bloodiest | 8 | 2 | 4 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 3 | 4,7 | 21 | 1/4 | 25 | 0,7/2,3 | 28,6 | 1,7/6,3 | 26,3 | 0,7/1,3 | 50 | 1 | 0 | 1 | 1,3 | 1,7 | 0,7 | 0,3 | 1,3 | 0 | -1 | 0,7 |
| LIV edycja | 8 | 2,9 | 17 | 0,9/3,5 | 25 | 0,4/1,1 | 33,3 | 1,3/4,6 | 27 | 0/0,3 | 0 | 2,6 | 0,9 | 3,5 | 0,6 | 1,6 | 0,3 | 0,4 | 1 | 0,3 | -4,4 | 3 |
| LIII Edycja | 7 | 7,9 | 26 | 2,6/5,9 | 43,9 | 0,4/2,4 | 17,6 | 3/8,3 | 36,2 | 1,4/2,6 | 55,6 | 2 | 0,6 | 2,6 | 1 | 1,1 | 1,9 | 0,9 | 1 | 0,1 | +5 | 5 |
| LII edycja | 10 | 6,4 | 23 | 2,1/6,2 | 33,9 | 0,5/2,1 | 23,8 | 2,6/8,3 | 31,3 | 0,7/1,6 | 43,7 | 3,1 | 0,9 | 4 | 1 | 0,8 | 1,2 | 0,5 | 2,4 | 0,3 | -1,7 | 3,2 |
| LI edycja | 10 | 2,7 | 21 | 1,2/3,2 | 37,5 | 0/1,3 | 0 | 1,2/4,5 | 26,7 | 0,3/0,8 | 37,5 | 2,5 | 0,7 | 3,2 | 1,1 | 1,5 | 1,1 | 0,4 | 2,2 | 0,3 | -0,9 | 1,7 |
| L edycja | 10 | 3,4 | 21 | 1,5/4 | 37,5 | 0,1/0,3 | 33,3 | 1,6/4,3 | 37,2 | 0,1/0,3 | 33,3 | 1,5 | 1,2 | 2,7 | 0,9 | 1,1 | 0,3 | 0,4 | 1,1 | 0 | +4,9 | 3,4 |
| XLIX edycja | 7 | 6,7 | 28 | 2,7/8,4 | 32,2 | 0/1,1 | 0 | 2,7/9,6 | 28,4 | 1,3/3,3 | 39,1 | 3,4 | 1,3 | 4,7 | 1 | 1,7 | 2,7 | 1,6 | 3 | 0 | -5,6 | 2,1 |
| Łącznie | 55 | 4,8 | 22 | 1,7/5,0 | 34,7 | 0,3/1,4 | 17,9 | 2,0/6,4 | 31 | 0,6/1,3 | 43,2 | 2,4 | 0,9 | 3,3 | 1,0 | 1,3 | 1,1 | 0,6 | 1,8 | 0,2 | -0,3 | 2,9 |