Statystyki:
43
Mecze
332
Punkty
110
Zbiórki
85
Asysty
80
Przechwyty
13
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Elbudplast 64:51 Cykliners | 15 | 2 | 0 | 1 |
| 13.10.2026 | Cykliners 51:53 Basket Squad | 16 | 0 | 2 | 2 |
| 06.10.2026 | Z kimś 106:68 Cykliners | 26 | 9 | 2 | 4 |
| 29.09.2026 | Cykliners 35:47 Win or Lose We still booze | 19 | 2 | 1 | 0 |
| 24.09.2026 | Roma Warriors 70:45 Cykliners | 17 | 2 | 1 | 2 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 5 | 3 | 18 | 0,6/1,8 | 33,3 | 0,6/1,4 | 42,9 | 1,2/3,2 | 37,5 | 0/0,2 | 0 | 1 | 0,2 | 1,2 | 1,8 | 0,6 | 0,4 | 1,2 | 3,6 | 0 | -12,2 | 1,4 |
| LIV edycja | 11 | 11,4 | 31 | 3,9/6,9 | 56,6 | 0,6/2,8 | 22,6 | 4,5/9,7 | 46,7 | 1,6/2,6 | 62,1 | 2 | 1,1 | 3,1 | 2,5 | 2 | 2,1 | 2,2 | 2,9 | 0,5 | +11,8 | 10,5 |
| LIII Edycja | 10 | 6,8 | 28 | 2,2/5,8 | 37,9 | 0,5/3,8 | 13,2 | 2,7/9,6 | 28,1 | 0,9/2,2 | 40,9 | 2,1 | 0,8 | 2,9 | 1,5 | 1,4 | 2,2 | 1,3 | 2,4 | 0,4 | -4,3 | 2,3 |
| XLVI edycja | 8 | 10,5 | 30 | 3,3/7,9 | 41,3 | 0,9/3,3 | 26,9 | 4,1/11,1 | 37,1 | 1,4/3 | 45,8 | 1,6 | 1,1 | 2,8 | 2,4 | 1,5 | 2,6 | 2,3 | 3 | 0,4 | -5,3 | 6,6 |
| XLIV edycja | 9 | 4,4 | 15 | 1,9/4,3 | 43,6 | 0,2/1,1 | 20 | 2,1/5,4 | 38,8 | 0/0 | 0 | 1,3 | 0,8 | 2,1 | 1,6 | 1 | 0,2 | 2,1 | 1,2 | 0,1 | +8,6 | 5,8 |
| Łącznie | 43 | 7,7 | 25 | 2,6/5,7 | 45,3 | 0,6/2,6 | 21,4 | 3,1/8,3 | 37,8 | 0,9/1,8 | 50 | 1,7 | 0,9 | 2,6 | 2,0 | 1,4 | 1,6 | 1,9 | 2,5 | 0,3 | +1,4 | 5,8 |