Statystyki:
29
Mecze
154
Punkty
152
Zbiórki
8
Asysty
15
Przechwyty
10
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | KBKB 38:20 Różowe Pantery | 35 | 5 | 7 | 0 |
| 22.04.2026 | Różowe Pantery 55:23 AK TiS | 30 | 13 | 5 | 1 |
| 08.04.2026 | AK TiS Junior Girls 26:96 Różowe Pantery | 30 | 27 | 9 | 3 |
| 17.03.2026 | Rangers 50:34 Różowe Pantery | 20 | 8 | 6 | 0 |
| 10.03.2026 | Różowe Pantery 33:42 Potęga i Sława | 26 | 8 | 5 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIV edycja | 7 | 9,7 | 27 | 2,4/6,9 | 35,4 | 1,4/4 | 35,7 | 3,9/10,9 | 35,5 | 0,6/0,9 | 66,7 | 3,3 | 2,3 | 5,6 | 0,6 | 2,1 | 0,4 | 1,4 | 2,3 | 0,4 | +7 | 8,1 |
| LIII Edycja | 9 | 6,2 | 28 | 2,4/4,6 | 53,7 | 0,4/2,7 | 16,7 | 2,9/7,2 | 40 | 0/0,3 | 0 | 4,8 | 2,4 | 7,2 | 0,4 | 1,6 | 0,4 | 0,3 | 2,3 | 0,4 | +1,2 | 7,7 |
| LII edycja | 8 | 3,5 | 16 | 1,6/3,4 | 48,1 | 0/0,3 | 0 | 1,6/3,6 | 44,8 | 0,3/0,5 | 50 | 2,9 | 2,4 | 5,3 | 0 | 1,5 | 0,5 | 0 | 0,4 | 0,4 | +8,6 | 6,5 |
| LI edycja | 5 | 0,4 | 11 | 0/1 | 0 | 0/0 | 0 | 0/1 | 0 | 0,4/0,4 | 100 | 1 | 0,2 | 1,2 | 0 | 1 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0 | -10,2 | 0,6 |
| Łącznie | 29 | 5,3 | 21 | 1,8/4,2 | 43 | 0,5/1,9 | 25,9 | 2,3/6,0 | 37,7 | 0,3/0,5 | 53,3 | 3,2 | 2 | 5,2 | 0,3 | 1,6 | 0,4 | 0,5 | 1,4 | 0,3 | +2,7 | 6,2 |