Statystyki:
57
Mecze
622
Punkty
365
Zbiórki
69
Asysty
102
Przechwyty
14
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 | Roma Warriors 43:53 Elbudplast | 40 | 8 | 14 | 2 |
| 15.10.2026 | Rozjuszone Leniwce 60:62 Roma Warriors | 16 | 5 | 3 | 0 |
| 08.10.2026 | Roma Warriors 50:36 Cermont Inwestycje | 31 | 6 | 6 | 1 |
| 01.10.2026 | ALL4ONE 47:32 Roma Warriors | 22 | 2 | 5 | 1 |
| 24.09.2026 | Roma Warriors 70:45 Cykliners | 17 | 9 | 6 | 3 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 5 | 6 | 25 | 2,4/5,8 | 41,4 | 0,2/2,2 | 9,1 | 2,6/8 | 32,5 | 0,6/2 | 30 | 3,8 | 3 | 6,8 | 1,4 | 2 | 2,2 | 2,2 | 2,8 | 0 | +3 | 6,8 |
| LIV edycja | 10 | 10,7 | 23 | 3/6,1 | 49,2 | 1,1/3,4 | 32,4 | 4,1/9,5 | 43,2 | 1,4/2,4 | 58,3 | 3,9 | 3,3 | 7,2 | 1 | 2,9 | 2,6 | 1,5 | 1,9 | 0,2 | +2,7 | 12,3 |
| LII edycja | 10 | 13,3 | 26 | 5,1/8,8 | 58 | 0,6/3,3 | 18,2 | 5,7/12,1 | 47,1 | 1,3/2,5 | 52 | 3,6 | 3,1 | 6,7 | 1,1 | 2,2 | 2,3 | 2,2 | 1 | 0,7 | +10,4 | 15,4 |
| LI edycja | 8 | 9 | 24 | 3/6,6 | 45,3 | 0,5/1,6 | 30,8 | 3,5/8,3 | 42,4 | 1,5/3,1 | 48 | 3,3 | 2,9 | 6,1 | 1 | 2,9 | 2,8 | 2,1 | 1,9 | 0,1 | +8,6 | 10,1 |
| L edycja | 9 | 9,2 | 25 | 3,3/8,2 | 40,5 | 0,1/1,4 | 7,7 | 3,4/9,7 | 35,6 | 2,2/3,7 | 60,6 | 3,4 | 3,1 | 6,6 | 1,6 | 2 | 2,3 | 1,3 | 2,2 | 0,2 | +10,6 | 9 |
| XLIX edycja | 8 | 16,6 | 28 | 5,5/10,6 | 51,8 | 1/3 | 33,3 | 6,5/13,6 | 47,7 | 2,6/4 | 65,6 | 3,1 | 1,6 | 4,8 | 0,9 | 1 | 3,6 | 1,8 | 2,1 | 0 | +8,9 | 13,4 |
| XLIV edycja | 7 | 9,1 | 25 | 4,3/7,7 | 55,6 | 0/0 | 0 | 4,3/7,7 | 55,6 | 0,6/1,6 | 36,4 | 4 | 2,6 | 6,6 | 1,7 | 1,3 | 1,1 | 1,6 | 2,4 | 0,3 | +16,1 | 12,4 |
| Łącznie | 57 | 10,9 | 25 | 3,9/7,8 | 49,8 | 0,5/2,2 | 24,2 | 4,4/10,0 | 44,1 | 1,5/2,8 | 54,4 | 3,6 | 2,8 | 6,4 | 1,2 | 2,1 | 2,5 | 1,8 | 2,0 | 0,2 | +8,7 | 11,7 |