Statystyki:
8
Mecze
27
Punkty
28
Zbiórki
13
Asysty
9
Przechwyty
1
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | AirBallers II 45:52 Rangers | 26 | 7 | 5 | 3 |
| 28.04.2026 | AirBallers 40:28 AirBallers II | 28 | 4 | 4 | 1 |
| 22.04.2026 | AirBallers II 42:28 The Glockers | 26 | 0 | 3 | 1 |
| 14.04.2026 | AirBallers II 42:34 Potęga i Sława | 25 | 2 | 4 | 2 |
| 31.03.2026 | Z Kimś OG 74:33 AirBallers II | 17 | 2 | 0 | 1 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIV edycja | 8 | 3,4 | 24 | 1,3/3,4 | 37 | 0,1/1,1 | 11,1 | 1,4/4,5 | 30,6 | 0,5/1,8 | 28,6 | 2,5 | 1 | 3,5 | 1,6 | 1,4 | 1,6 | 1,1 | 1,6 | 0,1 | +7,6 | 3,8 |
| Łącznie | 8 | 3,4 | 24 | 1,3/3,4 | 37 | 0,1/1,1 | 11,1 | 1,4/4,5 | 30,6 | 0,5/1,8 | 28,6 | 2,5 | 1 | 3,5 | 1,6 | 1,4 | 1,6 | 1,1 | 1,6 | 0,1 | +7,6 | 3,8 |