Statystyki:
9
Mecze
104
Punkty
85
Zbiórki
9
Asysty
14
Przechwyty
2
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | AirBallers II 45:52 Rangers | 29 | 13 | 10 | 0 |
| 21.04.2026 | Rangers 47:52 Z Kimś OG | 40 | 15 | 5 | 0 |
| 16.04.2026 | The Glockers 55:53 Rangers | 26 | 14 | 7 | 0 |
| 07.04.2026 | Rangers 42:36 AirBallers | 33 | 12 | 6 | 1 |
| 01.04.2026 | TT PSC 30:40 Rangers | 32 | 8 | 8 | 2 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIV edycja | 9 | 11,6 | 31 | 3,4/8,2 | 41,9 | 1,1/4 | 27,8 | 4,6/12,2 | 37,3 | 1,3/3 | 44,4 | 7,3 | 2,1 | 9,4 | 1 | 1,6 | 1,9 | 1,6 | 1,4 | 0,2 | +3,3 | 13 |
| Łącznie | 9 | 11,6 | 31 | 3,4/8,2 | 41,9 | 1,1/4 | 27,8 | 4,6/12,2 | 37,3 | 1,3/3 | 44,4 | 7,3 | 2,1 | 9,4 | 1 | 1,6 | 1,9 | 1,6 | 1,4 | 0,2 | +3,3 | 13 |