Statystyki:
33
Mecze
172
Punkty
94
Zbiórki
32
Asysty
43
Przechwyty
1
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | Z kimś 106:68 Cykliners | 21 | 9 | 3 | 2 |
| 29.09.2026 | Cykliners 35:47 Win or Lose We still booze | 20 | 5 | 5 | 1 |
| 24.09.2026 | Roma Warriors 70:45 Cykliners | 28 | 9 | 3 | 2 |
| 12.05.2026 | Jaszczak. Finanse ETB Łódź 49:32 AirBallers II | 20 | 6 | 2 | 0 |
| 07.05.2026 | Z Kimś OG 77:54 Jaszczak. Finanse ETB Łódź | 14 | 6 | 2 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 3 | 7,7 | 23 | 2,7/4 | 66,7 | 0,3/1 | 33,3 | 3/5 | 60 | 1,3/2,7 | 50 | 2,7 | 1 | 3,7 | 1,7 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | -9,7 | 9,7 |
| LIV edycja | 4 | 5,8 | 17 | 2,8/6,5 | 42,3 | 0/0,5 | 0 | 2,8/7 | 39,3 | 0,3/2,3 | 11,1 | 1 | 1 | 2 | 0,5 | 1,3 | 1,5 | 1 | 0,5 | 0,3 | +0,8 | 2,8 |
| LIII Edycja | 8 | 5,3 | 25 | 1,9/5,3 | 35,7 | 0,3/2,1 | 11,8 | 2,1/7,4 | 28,8 | 0,8/1,8 | 42,9 | 1,9 | 0,9 | 2,8 | 1,1 | 1,5 | 2 | 0,8 | 2,9 | 0 | -11 | 0,8 |
| LII edycja | 8 | 5,9 | 23 | 2,6/5,8 | 45,7 | 0/0,5 | 0 | 2,6/6,3 | 42 | 0,6/1,8 | 35,7 | 3 | 1,1 | 4,1 | 1 | 1,6 | 2,1 | 2,4 | 2,6 | 0 | +1,6 | 6 |
| LI edycja | 6 | 4,8 | 27 | 1,8/5,8 | 31,4 | 0/0,3 | 0 | 1,8/6,2 | 29,7 | 1,2/4 | 29,2 | 1,7 | 0,7 | 2,3 | 1 | 0,7 | 2,8 | 1,5 | 3,7 | 0 | -17,5 | -1,2 |
| L edycja | 4 | 2 | 14 | 0,5/2,3 | 22,2 | 0/0 | 0 | 0,5/2,3 | 22,2 | 1/1,3 | 80 | 1,3 | 0,3 | 1,5 | 0,5 | 0,8 | 1,5 | 0,5 | 3,3 | 0 | -10,8 | -0,8 |
| Łącznie | 33 | 5,2 | 22 | 2,1/5,2 | 40 | 0,1/0,8 | 10,7 | 2,2/6 | 35,9 | 0,8/2,2 | 36,5 | 2 | 0,8 | 2,8 | 1,0 | 1,3 | 2,1 | 1,3 | 2,5 | 0,0 | -7,5 | 2,5 |