Statystyki:
30
Mecze
247
Punkty
84
Zbiórki
40
Asysty
20
Przechwyty
0
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Cermont Inwestycje 45:57 Win or Lose We still booze | 26 | 5 | 2 | 1 |
| 08.10.2026 | Win or Lose We still booze 56:45 ALL4ONE | 23 | 1 | 1 | 0 |
| 29.09.2026 | Cykliners 35:47 Win or Lose We still booze | 20 | 4 | 2 | 2 |
| 22.09.2026 | Win or Lose We still booze 53:59 Surchem-Brukland | 34 | 2 | 4 | 3 |
| 26.05.2026 | Basket Squad 52:45 Win or Lose We still booze | 21 | 0 | 1 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 4 | 3 | 26 | 0,8/2,5 | 30 | 0,3/2,8 | 9,1 | 1/5,3 | 19 | 0,8/2,8 | 27,3 | 0,8 | 1,5 | 2,3 | 1,5 | 0,8 | 1,8 | 0,5 | 0,5 | 0 | +1,3 | 0,5 |
| LIV edycja | 7 | 3 | 19 | 1/2,6 | 38,9 | 0,3/1,6 | 18,2 | 1,3/4,1 | 31 | 0,1/0,3 | 50 | 1,3 | 1,1 | 2,4 | 0,4 | 0,4 | 0,3 | 0,1 | 0,9 | 0 | -1,1 | 2,1 |
| LIII Edycja | 9 | 10,8 | 26 | 2,6/6,1 | 41,8 | 1,7/4 | 41,7 | 4,2/10,1 | 41,8 | 0,7/1,1 | 60 | 1,7 | 1,2 | 2,9 | 1,3 | 0,3 | 0,6 | 0,7 | 1 | 0 | +11 | 8,3 |
| LII edycja | 2 | 8,5 | 30 | 2/4,5 | 44,4 | 1,5/5,5 | 27,3 | 3,5/10 | 35 | 0/1 | 0 | 1,5 | 1 | 2,5 | 0,5 | 0,5 | 2 | 1 | 1,5 | 0 | -5,5 | 3,5 |
| LI edycja | 8 | 12,5 | 36 | 3,8/8,9 | 42,3 | 1,4/6,3 | 22 | 5,1/15,1 | 33,9 | 0,9/3 | 29,2 | 2,3 | 1,1 | 3,4 | 2,3 | 1 | 2,9 | 1,1 | 2,5 | 0 | +1,5 | 4,6 |
| Łącznie | 30 | 8,2 | 27 | 2,2/5,4 | 41,1 | 1,1/4,0 | 26,9 | 3,3/9,4 | 35,1 | 0,6/1,6 | 34,7 | 1,6 | 1,2 | 2,8 | 1,3 | 0,6 | 1,4 | 0,7 | 1,3 | 0 | +3,2 | 4,5 |