Statystyki:
36
Mecze
211
Punkty
64
Zbiórki
78
Asysty
29
Przechwyty
1
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Cermont Inwestycje 32:62 Basket Squad | 14 | 0 | 1 | 1 |
| 13.10.2026 | Cermont Inwestycje 45:57 Win or Lose We still booze | 27 | 0 | 3 | 2 |
| 08.10.2026 | Roma Warriors 50:36 Cermont Inwestycje | 15 | 0 | 1 | 2 |
| 22.09.2026 | Cermont Inwestycje 46:67 Elbudplast | 19 | 3 | 0 | 3 |
| 26.05.2026 | Lucky Winners 42:44 Cermont Inwestycje | 17 | 2 | 2 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 4 | 0,8 | 19 | 0/2 | 0 | 0,3/1,8 | 14,3 | 0,3/3,8 | 6,7 | 0/0 | 0 | 1 | 0,3 | 1,3 | 2 | 1,8 | 0 | 0,8 | 1,8 | 0 | -13,3 | -0,5 |
| LIV edycja | 9 | 7,4 | 23 | 1,9/4,3 | 43,6 | 1/3,2 | 31 | 2,9/7,6 | 38,2 | 0,7/1,2 | 54,5 | 1,7 | 0,7 | 2,3 | 1,8 | 1 | 1 | 0,8 | 2,4 | 0 | +5,6 | 4,7 |
| LIII Edycja | 9 | 6 | 28 | 1,7/3,9 | 42,9 | 0,6/2,8 | 20 | 2,2/6,7 | 33,3 | 1/1,4 | 69,2 | 1,2 | 0,6 | 1,8 | 2,4 | 1,3 | 1 | 0,9 | 1,8 | 0 | -0,3 | 4,4 |
| LII edycja | 9 | 7,3 | 27 | 1,3/5,1 | 26,1 | 1,4/3,9 | 37,1 | 2,8/9 | 30,9 | 0,3/0,3 | 100 | 1,7 | 0,4 | 2,1 | 3,2 | 1,2 | 1 | 1 | 1,9 | 0,1 | +3,6 | 5,7 |
| LI edycja | 5 | 4,2 | 13 | 1,6/3,2 | 50 | 0,2/1 | 20 | 1,8/4,2 | 42,9 | 0,4/0,4 | 100 | 0,2 | 0,4 | 0,6 | 0,6 | 0,8 | 0,2 | 0,4 | 0 | 0 | +0,4 | 3,4 |
| Łącznie | 36 | 5,9 | 23 | 1,4/4 | 36,1 | 0,8/2,8 | 28,7 | 2,3/6,8 | 33,1 | 0,6/0,8 | 69 | 1,3 | 0,5 | 1,8 | 2,2 | 1,2 | 0,8 | 0,8 | 1,7 | 0,0 | +0,8 | 4,1 |