Statystyki:
35
Mecze
113
Punkty
81
Zbiórki
28
Asysty
24
Przechwyty
4
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | Money Time II 76:35 The Pindolls | 20 | 5 | 2 | 1 |
| 21.04.2026 | The Pindolls 45:38 Chaos Squad | 8 | 0 | 0 | 0 |
| 02.12.2025 | TT PSC 34:41 The Pindolls | 20 | 4 | 3 | 1 |
| 25.11.2025 | Wataha 38:37 The Pindolls | 20 | 2 | 5 | 2 |
| 06.11.2025 | The Pindolls 25:55 Money Time II | 21 | 1 | 1 | 0 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIV edycja | 2 | 2,5 | 14 | 0,5/3,5 | 14,3 | 0,5/1 | 50 | 1/4,5 | 22,2 | 0/0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0 | 1 | 0 | -15,5 | -0,5 |
| LIII Edycja | 8 | 3,9 | 23 | 1,8/4,9 | 35,9 | 0/1 | 0 | 1,8/5,9 | 29,8 | 0,4/0,9 | 42,9 | 1,9 | 0,8 | 2,6 | 0,8 | 1 | 0,9 | 1 | 1 | 0,3 | -4,9 | 2,9 |
| LII edycja | 6 | 3,2 | 23 | 1,3/5,5 | 24,2 | 0,2/0,7 | 25 | 1,5/6,2 | 24,3 | 0/0 | 0 | 1 | 0,2 | 1,2 | 0,5 | 0,7 | 0,5 | 0 | 0,3 | 0 | -2 | -0,2 |
| LI edycja | 9 | 5,3 | 27 | 2,7/6,7 | 40 | 0/0 | 0 | 2,7/6,7 | 40 | 0/0,3 | 0 | 2,3 | 0,9 | 3,2 | 1,1 | 1,1 | 0,7 | 1,1 | 0,9 | 0,2 | +11,3 | 5,8 |
| L edycja | 10 | 1 | 18 | 0,3/2,5 | 12 | 0,1/0,4 | 25 | 0,4/2,9 | 13,8 | 0,1/0,2 | 50 | 1,7 | 0,5 | 2,2 | 0,8 | 1,1 | 0,2 | 0,6 | 1,1 | 0 | -4,7 | 0,9 |
| Łącznie | 35 | 3,2 | 22 | 1,4/4,7 | 30,5 | 0,1/0,5 | 16,7 | 1,5/5,2 | 29,1 | 0,1/0,3 | 33,3 | 1,7 | 0,6 | 2,3 | 0,8 | 1,0 | 0,5 | 0,7 | 0,9 | 0,1 | -0,8 | 2,3 |