Statystyki:
54
Mecze
241
Punkty
133
Zbiórki
21
Asysty
12
Przechwyty
6
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | 70s 50:52 The Pindolls | 20 | 6 | 3 | 2 |
| 30.09.2026 | The Pindolls 39:40 Ceglaże | 24 | 11 | 2 | 0 |
| 24.09.2026 | Chaos Squad 59:33 The Pindolls | 20 | 8 | 1 | 1 |
| 06.05.2026 | Money Time II 76:35 The Pindolls | 17 | 7 | 3 | 1 |
| 21.04.2026 | The Pindolls 45:38 Chaos Squad | 23 | 9 | 5 | 3 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 3 | 8,3 | 21 | 3,7/7 | 52,4 | 0/2 | 0 | 3,7/9 | 40,7 | 1/2 | 50 | 1,7 | 0,3 | 2 | 1 | 0,7 | 1 | 0,7 | 1,3 | 0 | +2 | 4,3 |
| LIV edycja | 8 | 4,1 | 17 | 1,8/3,9 | 45,2 | 0/1 | 0 | 1,8/4,9 | 35,9 | 0,6/0,9 | 71,4 | 2,1 | 1,3 | 3,4 | 0,6 | 0,4 | 0,6 | 0,5 | 1,3 | 0,1 | -3,4 | 4,1 |
| LIII Edycja | 8 | 2,5 | 15 | 0,5/2,3 | 22,2 | 0,4/1,8 | 21,4 | 0,9/4 | 21,9 | 0,4/0,5 | 75 | 1,4 | 0,8 | 2,1 | 0,1 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 0,6 | 0,1 | -1 | 1,1 |
| LII edycja | 7 | 5,4 | 16 | 1,7/4,3 | 40 | 0,6/1,4 | 40 | 2,3/5,7 | 40 | 0,3/0,4 | 66,7 | 1,6 | 0,4 | 2 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 0 | 0,9 | 0 | -2,7 | 3,4 |
| XXXIII edycja | 8 | 2,3 | 18 | 0,6/2,6 | 23,8 | 0,3/0,9 | 28,6 | 0,9/3,5 | 25 | 0,3/0,8 | 33,3 | 0,6 | 0,8 | 1,4 | 0,3 | 1,3 | 1,1 | 0,3 | 1 | 0,1 | -8,6 | 0,1 |
| XXXII edycja | 11 | 4,5 | 23 | 1,6/4 | 40,9 | 0,2/0,9 | 20 | 1,8/4,9 | 37 | 0,6/0,7 | 87,5 | 1,9 | 0,6 | 2,5 | 0,4 | 0,4 | 1,3 | 0,2 | 1,1 | 0 | -1,8 | 3,3 |
| XXXI edycja | 9 | 6,4 | 23 | 2,7/6,1 | 43,6 | 0,1/0,4 | 25 | 2,8/6,6 | 42,4 | 0,8/1,3 | 58,3 | 1,8 | 1,6 | 3,3 | 0,3 | 0,6 | 1,2 | 0,1 | 1 | 0,3 | +1,9 | 5,2 |
| Łącznie | 54 | 4,5 | 19 | 1,6/4,1 | 40 | 0,2/1,1 | 20,3 | 1,9/5,2 | 35,8 | 0,5/0,9 | 63 | 1,6 | 0,9 | 2,5 | 0,4 | 0,6 | 0,9 | 0,2 | 1 | 0,1 | -2,2 | 3,0 |