Statystyki:
41
Mecze
389
Punkty
268
Zbiórki
91
Asysty
31
Przechwyty
12
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Roma Warriors 49:32 Cykliners | 25 | 2 | 8 | 2 |
| 23.04.2026 | Surchem-Brukland 46:84 Roma Warriors | 23 | 12 | 6 | 2 |
| 26.03.2026 | Roma Warriors 88:62 Money Time | 35 | 13 | 9 | 0 |
| 19.03.2026 | Z kimś 66:57 Roma Warriors | 22 | 4 | 8 | 1 |
| 12.03.2026 | Komary 51:74 Roma Warriors | 32 | 11 | 15 | 1 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIV edycja | 7 | 8 | 28 | 2,4/5,6 | 43,6 | 1/3,4 | 29,2 | 3,4/9 | 38,1 | 0,1/0,3 | 50 | 5,1 | 2,7 | 7,9 | 1,7 | 0 | 0,6 | 1,1 | 0,9 | 0,4 | +7,9 | 12,6 |
| LIII Edycja | 7 | 8,3 | 27 | 2,6/6,7 | 38,3 | 0,9/3,4 | 25 | 3,4/10,1 | 33,8 | 0,6/1 | 57,1 | 2,9 | 1,6 | 4,4 | 3 | 1 | 0,9 | 0,9 | 1,4 | 0,3 | -9,6 | 8,3 |
| LII edycja | 9 | 8,9 | 29 | 2,7/6 | 44,4 | 1/3,7 | 27,3 | 3,7/9,7 | 37,9 | 0,6/1,1 | 50 | 5,2 | 1,2 | 6,4 | 1,2 | 0,7 | 1,1 | 0,6 | 3,7 | 0,3 | -6,6 | 7,2 |
| LI edycja | 7 | 10,7 | 29 | 3,4/7,3 | 47,1 | 1,1/3,4 | 33,3 | 4,6/10,7 | 42,7 | 0,4/1 | 42,9 | 4,3 | 1,6 | 5,9 | 2 | 0,6 | 1 | 0,9 | 2 | 0,3 | +5,7 | 11 |
| L edycja | 9 | 12 | 31 | 4/8,8 | 45,6 | 0,9/3,1 | 28,6 | 4,9/11,9 | 41,1 | 1,3/2,8 | 48 | 5,3 | 2,6 | 7,9 | 3,2 | 1 | 1,9 | 0,2 | 1,8 | 0,1 | +12,1 | 13,2 |
| XLIX edycja | 2 | 6 | 31 | 2,5/4,5 | 55,6 | 0/3 | 0 | 2,5/7,5 | 33,3 | 1/2 | 50 | 4,5 | 1,5 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3,5 | 0,5 | -6 | 7 |
| Łącznie | 41 | 9,5 | 29 | 3,0/6,8 | 44,4 | 0,9/3,4 | 27,3 | 4,0/10,2 | 38,8 | 0,7/1,3 | 49,1 | 4,6 | 1,9 | 6,5 | 2,2 | 0,7 | 1,1 | 0,8 | 2,1 | 0,3 | +1,6 | 10,3 |