Statystyki:
47
Mecze
214
Punkty
135
Zbiórki
68
Asysty
40
Przechwyty
2
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Cermont Inwestycje 45:57 Win or Lose We still booze | 22 | 4 | 3 | 2 |
| 08.10.2026 | Roma Warriors 50:36 Cermont Inwestycje | 17 | 0 | 1 | 2 |
| 01.10.2026 | Cermont Inwestycje 32:44 Rozjuszone Leniwce | 22 | 2 | 5 | 1 |
| 22.09.2026 | Cermont Inwestycje 46:67 Elbudplast | 16 | 2 | 1 | 2 |
| 26.05.2026 | Lucky Winners 42:44 Cermont Inwestycje | 29 | 3 | 4 | 4 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV edycja | 4 | 2 | 19 | 0,8/2,8 | 27,3 | 0/1,5 | 0 | 0,8/4,3 | 17,6 | 0,5/1,5 | 33,3 | 1,5 | 1 | 2,5 | 1,8 | 1,5 | 1 | 1 | 1 | 0 | -5 | 1,8 |
| LIV edycja | 12 | 7,2 | 28 | 1,8/4,1 | 44,9 | 0,9/2,6 | 35,5 | 2,8/6,7 | 41,2 | 0,8/1,8 | 40,9 | 2,4 | 1,7 | 4,1 | 1,8 | 0,9 | 1,2 | 1,4 | 1,3 | 0,1 | +9,1 | 8,3 |
| XLIII edycja | 2 | 2 | 22 | 0,5/1 | 50 | 0/0,5 | 0 | 0,5/1,5 | 33,3 | 1/1 | 100 | 2,5 | 0 | 2,5 | 1 | 1 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0 | +9 | 4 |
| XLII edycja | 9 | 3,9 | 32 | 0,9/2,7 | 33,3 | 0,3/1,6 | 21,4 | 1,2/4,2 | 28,9 | 1,1/1,3 | 83,3 | 1,9 | 0,9 | 2,8 | 1,7 | 1,1 | 1,1 | 0,3 | 0,8 | 0,1 | +0,6 | 4,8 |
| XLI edycja | 10 | 4,1 | 29 | 0,3/3 | 10 | 0,6/3,3 | 18,2 | 0,9/6,3 | 14,3 | 1,7/2,5 | 68 | 1,9 | 0,4 | 2,3 | 1,1 | 0,7 | 1,9 | 0,7 | 0,9 | 0 | +3,5 | 1,1 |
| XL edycja | 10 | 4 | 28 | 0,9/3,6 | 25 | 0,4/1,6 | 25 | 1,3/5,2 | 25 | 1/1,9 | 52,6 | 1 | 1,3 | 2,3 | 1,1 | 1 | 1,5 | 0,8 | 0,8 | 0 | -7,7 | 2,6 |
| Łącznie | 47 | 4,6 | 28 | 1,0/3,2 | 30,3 | 0,5/2,1 | 23,8 | 1,5/5,4 | 27,7 | 1,1/1,8 | 58,1 | 1,8 | 1,0 | 2,9 | 1,4 | 1,0 | 1,3 | 0,9 | 1,0 | 0,0 | +1,5 | 4,1 |