Statystyki:
9
Mecze
43
Punkty
42
Zbiórki
6
Asysty
8
Przechwyty
1
Bloki
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | MIN | PKT | ZB | AS |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | AirBallers II 45:52 Rangers | 26 | 9 | 7 | 0 |
| 21.04.2026 | Rangers 47:52 Z Kimś OG | 31 | 9 | 6 | 1 |
| 16.04.2026 | The Glockers 55:53 Rangers | 20 | 4 | 2 | 0 |
| 07.04.2026 | Rangers 42:36 AirBallers | 21 | 2 | 7 | 0 |
| 01.04.2026 | TT PSC 30:40 Rangers | 15 | 3 | 5 | 1 |
Średnie statystyki w sezonach
| Sezon | M | PKT | MIN | 2P | % | 3P | % | FG | % | FT | % | ZD | ZO | ZB | AS | F | FW | ST | TO | BL | +/- | EVAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIV edycja | 9 | 4,8 | 21 | 2,2/6,6 | 33,9 | 0/0,9 | 0 | 2,2/7,4 | 29,9 | 0,3/0,7 | 50 | 2,7 | 2 | 4,7 | 0,7 | 1,2 | 0,8 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | +1 | 5,2 |
| Łącznie | 9 | 4,8 | 21 | 2,2/6,6 | 33,9 | 0/0,9 | 0 | 2,2/7,4 | 29,9 | 0,3/0,7 | 50 | 2,7 | 2 | 4,7 | 0,7 | 1,2 | 0,8 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | +1 | 5,2 |